KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10515117
nr 1051 5117
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Akvarell, Jan Lundquist, Nybrokajen, signerad, 26x48
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 19:10:44
13/8 10:08:34
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist